Wyszukaj kandydata


np. nazwisko, partia:

Poleć znajomemu


Adres e-mail:


O nas


 

Wyborcy.pl - ulotki i plakaty woborcze od roku 1928 do dzisiaj

Portal został stworzony przez grupę osób bacznie obserwujących scenę polityczną nie tylko w Polsce.

Znajdziecie tu Państwo historię Polskiej i zagranicznej polityki na plakatach, ulotkach i innych materiałach. Przeglądaj, udostępnij materiały które masz zachowane z wyborów i wysyłaj linki swoim znajomym. Pozostaw komentarz jeśli uważasz że polityk się sprawdził i warto na niego głosować w następnych wyborach. Zobacz jak zmieniała się propaganda polityczna na przestrzeni lat i jak ci sami ludzie startują z różnych komitetów wyborczych często umiejscowionych na scenie politycznej na przeciwległych biegunach.

Strona nie ma na celu promowania jakiejkolwiek partii. Będziemy się starać zaskakiwać Państwa nowymi materiałami także polecamy odwiedzanie naszego portalu Wyborcy.pl regularnie jak również zachęcamy do komentowania.

Jeśli są Państwo w posiadaniu materiałów wyborczych i chcieliby się nimi podzielić zapraszamy do samodzelnego umieszczania ich na portalu lub zeskanowania i wysłania nam mailem (kontakt@wyborcy.pl). Najciekawsze opublikujemy.

Zapraszamy do współtworzenia portalu.
Zespół Wyborcy.pl

Uwaga! Serwis Wyborcy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy aczkolwiek jeśli znajdą Państwo na portalu komentarze których nie powinno być zapraszamy do zgłoszenia tego faktu nam. Opcja zgłaszania znajduje się pod każdym materiałem: [ Raportuj / Zgłoś nadużycie ].